Tvoříme místo, kde se dobře žije

12. 12. 2018

Partneři programu Nové Boleslavsko se ve středu 12.12. 2018 sešli se zástupci médií na kulatém stole, kde představili dlouhodobý koncept rozvoje mladoboleslavského regionu s cílem zatraktivnit jej pro stávající i budoucí obyvatele.

Hlavní iniciátor programu společnost ŠKODA AUTO ústy svého zástupce Bohdana Wojnara, člena představenstva za oblast řízení lidských zdrojů, oznámila založení Nadačního fondu ŠKODA AUTO. Do fondu automobilka vložila 30 milionů EUR, které budou v následujících letech investovány do projektů smysluplně rozvíjejících region. „Mladá Boleslav je domovským městem naší společnosti. Jsme si vědomi své společenské odpovědnosti. Z tohoto důvodu podpoříme kvalitu života nejen našich zaměstnanců, ale rovněž všech občanů regionu Mladoboleslavska,“ uvedl na setkání Bohdan Wojnar.

Vedle zástupce ŠKODA AUTO se kulatého stolu zúčastnili také představitelé Mladé Boleslavi a města Kosmonosy. I ti potvrdili, že zatraktivnění mladoboleslavského regionu vnímají jako klíčovou prioritu, ať už se jedná o oblast dopravy, bydlení, inovací, zdravotní a sociální péče, volnočasových aktivit či urbanistického plánování.

Podrobnější informace o programu zde.